Recenze

Paní Mgr. Hanu Benetkovou mohu jen doporučit. Přišla jsem za ní kvůli dlouhodobé bolesti u krku a také brnící noze. Prošly jsme společně sérií sezení, která mi nastavila na míru. Mohu s radostí říct, že nejenže mě nebolí krk a bolest už se nevrátila, ale především jsem dostala doporučení na zvýšení pohybu a rozhodla jsem se začít aktivně sportovat. Nyní pravidelně běhám a bolesti nohy jsou už minulost. Navíc mi pohyb zlepšil psychiku a dodává mi energii. Takže děkuji moc a velmi doporučuji. Paní Benetková totiž není jenom fyzioterapeutka, ale také zkušená sportovkyně, která může poradit i v tomto ohledu vzhledem k Vaší konstituci a potřebám. Díky moc!

Michaela S., podnikatelka


Doporučuji! Velmi mi pomohla při bolestech zad v těhotenství. Hanka je pečlivá, empatická a poradí i cviky a protažení na doma. Rozumí své práci a má zlaté ruce! Profík, pro kterého je práce a vzdělávání v oboru zábava a je to znát.

Denisa H., na MD


Velice doporučuji! K Hance jsem chodil po plastické operaci zkříženého vazu v koleni. Hanka mi vše ochotně vysvětlila, ukázala cviky, abych mohl koleno co nejrychleji rozhýbat a zapojit se do běžných denních aktivit. Dostal jsem i sadu cviků na doma. Dnes je to už přes dva roky a o koleni prakticky nevím.

Jakub R., finanční ředitel


Po operaci páteře se u mě opět objevily bolesti zad. P. Mgr. Benetková se mnou po odborném vyšetření prováděla různé cviky a uvolňování a akutní bolesti ustoupily. Naučila mě i řadu cviků, které pravidelně provádím, a od té doby se cítím mnohem lépe. Po této dobré zkušenosti jsem ji doporučil svým přátelům a takto činím i ostatním. Děkuji moc.

Miloš B., důchodce


K paní Benetkové jsem šla na rehabilitace po zlomenině zápěstí levé ruky.
Po tom co jsem měla ruku 2 měsíce v sádře a 2 měsíce v ortéze, byla ruka téměř nehybná a slabá. Neudržela jsem ani hrnek nebo jsem nemohla odemknout dveře (člověk najednou zjistí k čemu je pohyblivé zápěstí potřeba 🙂 ).
Při terapiích se mi paní Benetková věnovala komplexně. Kromě protahovacích cviků na zápěstí dělala různé uvolňovací techniky a speciální metody jako například
Vojtovu metodu, která mi pomohla uvolnit i pravou (zdravou) ruku, která byla přetížená od práce na PC.
Po půl roce jsem mohla zase v pohodě používat levou ruku, úhel ohybu v zápěstí byl skoro jako před úrazem.
Paní Benetkovou mohu vřele doporučit.

Petra L., specialista technické podpory


Hned na první návštěvě poznáte, že Hanka svou prací žije. Je příkladem člověka, který své profesi rozumí a má nekončící elán se v oboru dále vzdělávat. Chodila jsem k ní s bolestmi zad a hlavy spojenými s krční páteří a těším se, že mám možnost se na ni obrátit i v těhotenství.

Eliška M., architekt


K Hance jsem chodila na fyzioterapii se svalovou myopatií. Má skvělý přístup, jak odborný tak lidský. Ukázala mi spoustu cviků, které jsem schopna cvičit i doma.

Zdena H., asistent prodeje


Vaše recenze můžete psát zde:

Mgr. Hana Benetková na Firmy.cz

https://g.page/r/Cao6nXj-DsiUEBM/review